Wszystko zależy od tego, co uda nam się wymyślić

Wielu z nas marzy o tym, ażeby przyznać swojemu pokojowi niezwyczajny styl. Oczywiście nie każdy jest architektem wnętrz, aczkolwiek wolno chyba zaryzykować sformułowanie, że każdy chce się we własnym pomieszczeniu czuć jego właścicielem. Osoby osiągają ten cel za pomocą różnych metod. Nawet najmocniej surowe wnętrza mają zwykle co najmniej jeden element, który rozróżni go od pozostałych.

wandcork, inaczej korkowa ściana, zdarza się w naszych wnętrzach nieczęsto. To świetne rozwiązanie nie tylko z tego powodu że korek przyzwoicie się prezentuje, ale także wskutek tego, że za pomocą pinezki lub szpilki możemy na nim powiesić co potrzebujemy nie niszcząc go. Korkowa ściana funkcjonuje dokładnie tak samo jak korkowa tablica tyle, że jest nieporównywalnie większa. Możliwości, które nam ofiarowuje, są trudne do przesadzenia. Możemy przykładowo zamienić naszą ścianę w galerię, lub ścienną gazetę, możemy również nic z nią nie wykonywać i cieszyć się jej ciepłym wyglądem. Co najważniejsze – możemy na niej eksperymentować i modernizować jej wygląd tak często, jak chcemy. Możemy urządzić sobie galerię w poniedziałek, zostawić ścianę pustą we wtorek, a w czwartek zawiesić na niej plakat, który zdejmiemy w piątek aby podmienić go innym.
Dla jednostek wykazujących wielką pomysłowość ciężko znaleźć bardziej przydatny element wystroju pokoju. Jeśli się do nich zaliczamy – stanowczo warto na serio zastanowić się nad obiciem chociaż jednej ściany korkiem.